hu de en cz
SZÁLLODAI RECEPCIÓS

MUNKATÁRSAT KERESÜNK SZÁLLODAI RECEPCIÓS MUNKAKÖRBE

FŐBB FELADATOK:
-vendégek fogadása, utaztatása
-napi adminisztrációs feladatok
-beérkező foglalások rögzítése, visszaigazolása
-on-line foglalási rendszerek kezelése
-telefonok fogadása
-vendégek kéréseinek, esetleges panaszainak kezelése
-számlák kiállítása
-kapcsolattartás éttermünkkel és további részlegekkel
-házunk szolgáltatásainak értékesítése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
-jó kommunikációs készség, udvariasság, vendégközpontúság, elhivatottság
-magabiztos német nyelvtudás
-önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
-szállodában szerzett 1-2 éves tapasztalat recepciós munkakörben
-szakirányú végzettség
-további nyelvismeret (angol, cseh)

AMIT KÍNÁLUNK:
-stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség
-versenyképes jövedelem
-kiváló, fiatalos csapat
-rugalmas munkaidő

vagy e-mailen: hospelykaroly@tornacos.hu

  • Kattints vagy húzd ide a fájlokat!
    Csak .jpeg,.jpg,.png,.doc,.docx,.pdf fájl formátumok tölthetők fel!
    (Max. fájlméret: 2 MB!)
Hírlevél feliratkozás
Állásajánlatok
Tovább
Útvonal

Tornácos Ház - 9437 Hegykő, Kossuth L. u. 74. TEL.: +36 99 540 200 FAX: +36 99 540 209 E-mail: tornacos@tornacos.hu

webfejesztés:
design:
szállás, fertőpart, étterem, hegykő, panzió, szoba