hu de en cz
SZÁLLODAI RECEPCIÓS, ÉRTÉKESÍTŐ

A hegykői Tornácos Ház szállodai recepciós, értékesítő munkatársat keres.

CSAPATUNK ÚJ TAGJÁNAK FŐBB FELADATAI:

» vendégek fogadása, utaztatása

» napi adminisztrációs feladatok

» beérkező foglalások rögzítése, visszaigazolása

» rendezvények szervezése

» on-line foglalási rendszerek kezelése

» telefonok fogadása

» vendégek kéréseinek, esetleges panaszainak kezelése

» számlák kiállítása

» kapcsolattartás éttermünkkel és további részlegekkel

» házunk szolgáltatásainak értékesítése

A LEENDŐ MUNKATÁRSUNKKAL KAPCSOLATOS ELVÁRÁSOK:

» jó kommunikációs készség, udvariasság, vendégközpontúság, elhivatottság

» magabiztos német nyelvtudás

» önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség

A JELENTKEZÉS ELBÍRÁLÁSAKOT ELŐNYT JELENT:

» szállodában szerzett 1-2 éves tapasztalat recepciós munkakörben

» Hostware szállodai szoftver készségszintű használata

» szakirányú végzettség

» további nyelvismeret (angol, cseh)

A MUNKAKÖR BETÖLTÉSE MELLÉ AZ ALÁBBIAKAT KÍNÁLJUK:

» családias, támogató légkör

» stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség

» versenyképes jövedelem

» kiváló, fiatalos csapat

» rugalmas munkaidő

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, küldd el fényképes önéletrajzodat!

  • Kattints vagy húzd ide a fájlokat!
    Csak .jpeg,.jpg,.png,.doc,.docx,.pdf fájl formátumok tölthetők fel!
    (Max. fájlméret: 2 MB!)
Hírlevél feliratkozás
Állásajánlatok
Tovább
Útvonal

Tornácos Ház - 9437 Hegykő, Kossuth L. u. 74. TEL.: +36 99 540 200 FAX: +36 99 540 209 E-mail: tornacos@tornacos.hu

webfejesztés:
készítette: FekiWebstudio
design:
szállás, fertőpart, étterem, hegykő, panzió, szoba